Jump to content

GAdb8

Member
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

10 Good

About GAdb8

  • Rank
    Registered User
  • Birthday 01/01/1990
  1. 7-0 1. Westminster Schools TA (Daniel Taylor & Ellis Allen) 2. Glenbrook South TD (Will Thibeau & Richard Day) 6-1 3. Whitney Young Magnet HG (Kevin Hirn & Misael Gonzalez) 4. Bronx Science ME (Andrew Markoff & Zack Elias) 5. Westlake MB (David Mullins & John Baker) 6. Damien GE (Pablo Gannon & Reid Ehrlich-Quinn) 7. Chattahoochee CR (Megan Cambre & Kaavya Ramesh) 8. Woodward Academy PP (Max Plithidies & Matthew Pesce) 9. Chattahoochee ZR (Jeff Zhang & Matt Rosenthal) 10. Greenhill KP (Arnav Kejriwal & Kush Patel) 5-2 11. McDonogh RB (Alex Resar & Patrick Butler) 12. Chattahoochee ID (Mustafa Inamullah & Maggie Davis) 13. College Prep YP (Tatsuro Yamamura & Vinay Pai) 14. Glenbrook North SS (Vinay Sridharan & Alexis Shklar) 15. Bishop Guertin SD (Christian Steckler & Katie DiTullio) 16. Westminster Schools DM (Ayush Dayal & Julia Marshall) 17. Edgemont CJ (Benjamin Chang & Nikhil Jayawickrama) 18. Blake KM (David Kang & Tom Madsen) 19. Bronx Science SP (David Seidman & Allen Paltrow-Krulwich) 20. Greenhill SP (Lyall Stuart & Christian Patterson) 21. Lexington VE (Arjun Vellayappan & Tyler Engler) 22. Chattahoochee WV (Kaitlyn Walker & Cara Venezia) 23. Georgetown Day RS (Rebecca Rothfeld & Isaac Stanley-Becker) 24. Glenbrook South MZ (Jack McLeod & John Zhao) 25. Glenbrook South SV (Phil Sailer & Samantha Varney) 26. Stuyvesant KG (Sandesh Kataria & Anna Gordan) 27. Lexington CS (Jack Caporal & Michael Suo) 28. Chattahoochee KR (Adam Kostrinsky & Sean Robinson) 29. Stratford Academy MR (Richard Min & John Ryan Fehr) 30. Glenbrook South KS (Jaret Kanarek & Jake Saltzman) 31. Beacon GF (Ivy Gluck & Yasmine Flodin-Ali) 32. Bellaire LQ (Scott Lin & Wilma Qiu) 4-3 Full Elim Results: Doubles Blake KM d. Bishop Guertin DS Bronx Science ME d. Stratford MR Chattahoochee CR d. Stuyvesant KG Lexington VE d. Chattahoochee ID Chattahooche ZR d. GBS MZ College Prep YP d. Greenhill SP Damien GE d. Lexington CS Bronx Science SP d. Glenbrook North SS Glenbrook South TD d. Beacon GF Georgetown Day RS d. Greenhill KP McDonogh RB d. Chattahoochee WV Westlake MB d. Chattahoochee KR Edgemont CJ d. Westminster Schools DM Westminster Schools TA d. Bellaire LQ Whitney Young Magnet HG d. Glenbrook South KS Woodward Academy PP d. Glenbrook South SV Octas Bronx ME d. College Prep YP Hooch CR d. Georgetown Day RS Damien GE d. McDonogh RB GBS TD d. Blake KM Westlake MB d. Lexington VE Westminster TA d. Edgemont CJ Whitney Young HG d. Bronx Science SP Woodward PP d. Hooch ZR Quarters 8. Woodward PP d. 1. Westminster AT 2. GBS TD d. 7. Chattahoochee CR 3. Whitney Young DH d. 6. Damien GE 4. Bronx Science ME d. 5. Westlake MB Semis 4. Bronx Science MB d. 8. Woodward PP 2. GBS TD d. 3. Whitney Young GH Finals 2. GBS TD d. Bronx Science MB Speaker Awards 1. Alex Resar, McDonogh BR 2. Kevin Hirn, Whitney Young GH 3. Andrew Markoff, Bronx Science ME' 4. Matthew Pesce, Woodward PP 5. Daniel Taylor, Westminster AT 6. Kaavya Ramesh, Hooch CR 7. Will Thibeau, GBS TD 8. David Mullins, Westlake MB 9. Benjamin Chang, Edgemont CJ 10. Ellis Allen, Westminster AT 11. Pablo Gannon, Damien EG 12. Reid Ehrlich-Quinn, Damien EG 13. Misael Gonzalez, Whitney Young GH 14. John Baker, Westlake MB 15. Mustafa Inamullah, Hooch ID 16. Christian Steckler, Bishop Guertin DS 17. Richard Day, GBS TD 18. Zack Elias, Bronx Science ME 19. Vinay Pai, College Prep PY 20. Tom Madsen, Blake KM 21. Vinay Sridharan, GBN SS 22. Maggie Davis, Hooch ID 23. Jeff Zhang, Hooch ZR 24. Megan Cambre, Hooch CR 25. David Seidman, Bronx Science SP
  2. GAdb8

    emory

    btw what happened at the pace RR
  3. GAdb8

    emory

    Westminster AT d. Westlake BM, 2-1, Hagney*, Bricker, Levkovitz
×
×
  • Create New...